Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kurz noční Praha architektura

Zachyťte se mnou kouzlo fotografie v ulicích jednoho z nejkrásnějších měst na světě.

Krajina zahalená do šera má své zvláštní kouzlo, které očima postřehne každý, ale dokázat ho zachytit na fotografii už tak snadné není. Absolvujte kurz nočního focení, při němž se naučíte pořizovat snímky v těchto ztížených světelných podmínkách.

Vydáme se do ulic jednoho z nejkrásnějších měst na světě – navštívíme spolu historickou část Prahy, Malou Stranu, Karlův most a další místa, kde si během krátké chvíle osvojíte, jak kouzlo těchto lokalit zachytit a nahlédnout pod pokličku tvorby snových nočních snímků.

Kurz je určen pro začínající i pokročilé fotografy a vzhledem k tomu, že maximální počet účastníků je 5 lidí, budu mít dostatek prostoru, abych se každému individuálně věnoval.

Zvolit si můžete kurz o délce 5 hodin. Kurz poskytuje větší prostor na nácvik focení a zahrnuje také půlhodinovou přestávku na občerstvení (není zahrnuto v ceně) a diskusi nad již pořízenými snímky.
 
Co se naučíte:
  • Lépe ovládat svůj fotoaparát (za zhoršených světelných podmínek).
  • Používat nastavení manuálního režimu (čas/clona/iso/vyvážení bílé).
  • Jak se vyvarovat běžných začátečnických chyb.
Co si vzít sebou:
Zrcadlovku, základní zoom objektiv přibližně 18-55mm a plně nabitou baterii + náhradní baterii. Stativ, sluneční clonu jestli ji máte.
 
Kurz o délce 5h od 18:30 do 23:30   -   cena  1 990 Kč
Kurz o délce 3h od 20:30 do 23:30   -   cena     990 Kč
Volné termíny - pro více informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat.